środa, 19 sierpnia 2015

Zielona herbata Soti

Latem pijemy zdecydowanie więcej, ale co wybrać żeby było zdrowo? Najczęściej wybieram wodę, bo ona gasi pragnienie najlepiej. Lubię również zieloną herbatę oraz ziołowe herbatki, oczywiście najlepiej bez cukru. W sklepach półki uginają się od kolorowych napoi i soków, które w składzie oprócz dużej ilości cukru a co gorsza syropu glukozowo-fruktozowego mają mnóstwo innych niepotrzebnych dodatków.
Nie zawsze mamy czas przygotować sobie coś do picia zwłaszcza jeśli jesteśmy na wakacjach. Fajną alternatywą dla wody jest Zielona herbata Soti w butelkach. To jedyna prawdziwie parzona zielona herbata w butelce. Przygotowana z unikalnego gatunku zielonej herbaty Gyokuro, który zawiera naturalne katechiny, L-teaninę, garbniki oraz antyoksydanty. W składzie nie ma cukru, stewii i żadnych chemicznych dodatków. Jedynie parzona zielona herbata.
Jak smakuje? Jak zielona herbata, jednak ma specyficzny intensywny gorzki smak.
Herbata ta jest parzona w specjalny sposób dzięki czemu zachowuje 3 razy więcej antyoksydantów niż parzona w warunkach domowych. 
Zalety SOTI Natural:
- przyspiesza metabolizm,
- reguluje procesy trawienia,
- oczyszcza organizm z toksyn,
- pomaga zachować równowagę kwasowo-zasadową,
- idealnie gasi pragnienie. 


Cieszę się, że na rynku pojawiają się takie ciekawe produkty, które są alternatywą dla kolorowych napoi nafaszerowanych chemią i konserwantami. Polecam wypróbowanie Soti.
Więcej informacji o Soti znajdziecie na stronie http://www.sotinatural.com/ 
 

2 komentarze: