poniedziałek, 16 marca 2015

Książka Cukiernia Lidla Piotra Małeckiego

Ostatnio chęć posiadania książek kulinarnych stała się u mnie dość silna. Kiedy usłyszałam o promocji w Lidlu chciałam zdobyć tę książkę. Tylko perspektywa wydania 300zł na zakupy w ciągu miesiąca w jednym sklepie tylko po to, aby mieć książkę - niewykonalne. Ale na szczęście istnieją inne sposoby jej zdobycia :) Warto popytać znajomych, czy nie mają na zbyciu jakiejś naklejki. Autorem przepisów na słodkości jest cukiernik Paweł Małecki. 
Książka jest naprawdę gruba i zawiera 104 przepisy na desery i ciasta. W ładnej oprawie graficznej, na dobrym papierze z apetycznymi fotografiami. Zawiera kilka rozdziałów - ciasta, owoce, czekolada, itd. Znajdziemy w niej klasyczne przepisy jak na tiramisu, ale także bardziej nowatorskie. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
W książce znajduje się przydatny przelicznik miar i wag. Ja już mam kilka przepisów na oku do wypróbowania. Niech tylko zacznie się rabarbar i truskawki:)  Zdjęcia są naprawdę inspirujące nie tylko do gotowania.3 komentarze:

  1. hahaha teraz na blogu będzie wszystko z książki...

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka wygląda interesująco. Jestem ciekawa przepisów. Sama nie kupuję w tej sieci dlatego też nie uda mi się jej zdobyć. Czekam na wypieki:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Widze że blog ciekawy ale chyba na nim nie zarabiasz. A możesz zarobić całkiem nieźle promując produkty związane ze zdrowiem , szkoda żeby ruch na twojej stronie się marnował, jak możesz dorobić sobie niezłą pensję, wpisz sobie w google - spieniężanie stron o zdrowiu i urodzie

    OdpowiedzUsuń