piątek, 7 lutego 2014

Dzbanek filtrujący Dafi

Dawno mnie tu nie było ze względu na sesję. Powracam z recenzją dzbanka filtrującego Dafi. 
Niedawno otrzymałam dzbanek filtrujący Dafi w kolorze miętowym. Trzeba przyznać, że marka ta ma bardzo szeroki wybór kolorów i to w naprawdę ciekawych barwach. Od białego, po miętowy czy różowy.

Kolejną zaletą tego dzbanka jest wyświetlacz w kształcie kropelki, który sygnalizuje zmianę filtra na nowy. To nie moja pierwsza przygoda z dzbankiem filtrującym, bo używam go od lat, ale ten wyświetlacz naprawdę jest przydatny. Zawsze zapominałam o zmianie filtra, a ten jeśli jest zużyty świeci się na czerwono, a jeśli jest dobry - na niebiesko ale tylko wtedy gdy poruszymy dzbankiem. 

Dzbanek posiada duży filtr Unimax, który przefiltrowuje więcej wody, niż jego "mniejszy kolega". Co za tym idzie, rzadziej wymienia się filtr. 
Największą zaletą dzbanka filtrującego jest to, że nie osadza się kamień w czajniku i oczywiście walory smakowe wody. Nie czuć żadnych osadów czy kamienia podczas picia. 


Podsumowując zalety

*Ciekawa kolorystyka

*Brak kamienia w czajniku

*Brak osadu w herbacie

*Nie kupuję wody w butelkach, piję przefiltrowaną


http://www.dafi.pl/3-kroki-z-dafi/6 komentarzy:

  1. dobry Dafi ! :) Trzeba powiedzieć, że to nie tylko haslo reklamowe :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak na dobrą sprawę mogę powiedzieć, że jeśli używamy takiego dzbanka to pewnie nasza woda jest o wiele czystsza. Ja często używam takiej wody w moich dzbankach https://duka.com/pl/jedzenie-i-serwowanie-potraw/kawa-i-herbata/dzbanki-i-imbryki/ gdzie przygotowuję pyszną i aromatyczną herbatę. Jestem z nich bardzo zadowolona.

    OdpowiedzUsuń